Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.
Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.

O nás

Vytváříme prostor pro společné setkávání rodin s dětmi a jejich společné aktivity.

Jsme parta maminek, které i za přispění některých tatínků chtějí dělat něco pro druhé. Organizaci Domečku děláme ve svém volném čase bez nároků na odměny. Nejsme odborníci. Jsme nezisková organizace. Pakliže se vám něco nelíbí, chcete něco změnit nebo jen tak pomoci, přijďte mezi nás.

Přečtěte si Provozní řád (vstupem do Domečku nebo účastí na akci vyjadřujete svůj souhlas). Zajímá-li vás ochrana osobních údajů, přečtěte si Záznam o činnostech zpracování.

Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové. O historii píšeme zde. V roce 2007 nám byl udělen titul Společnost přátelská rodině. Zapojili jsme se do projektu Celé Česko čte dětem.

Vítáme všechny, kteří se chtějí účastnit našeho programu a/nebo se do jeho tvorby také aktivně zapojit. Zde najdete informace jak na to.

Chcete-li se stát našimi členy, nebo nám jakkoliv pomoci, kontaktujte pro bližší informace naši předsedkyni (viz. kontakty).

Stanovy RC Domeček Křenovice, z.s.

Vítáme pomoc i jednorázovou, například s přípravou a úklidem po akcích, s propagací (roznášení letáčků), fotografováním, psaním dotací, nahráváním starých i nových fotografií na tyto stránky, dobrým nápadem, můžete také vést Klubík, psát články na web apod.

Jak nás můžete podpořit?

Jako nezisková organizace fungujeme díky těm, kteří se dobrovolně podílí na přípravě programu a také těm, kteří nás podporují finančně nebo materiálně. Chcete-li nás také podpořit, můžete na účet 107-9316200237/0100. Dar nad 1000,- si můžete odečíst ze základu daně, o darovací smlouvu si napište Petře Maňové. Chcete-li nás podpořit jiným způsobem, ozvěte se nám.

Jednoduchá podpora, která vás nestojí žádné peníze, je nákup v e-shopech přes www.givt.cz.

  1. Před nákupem půjdte na www.givt.cz.
  2. Vyberete naši organizaci a e-shop, na kterém chcete nakoupit.
  3. Nakoupíte, jak jste zvyklí. Děkujeme.

Část peněz z nákupu dostaneme my. Nemusíte se registrovat, nebo si naopak můžete stáhnout aplikaci do prohlížeče, která vás před každým nákupem upozorní, že nám můžete nákupem přispět. Jak na to?

Kdo nás už podpořil?

Za finanční podporu děkujeme Obci Křenovice, Jihomoravskému kraji, Nadaci Tři brány, Jiřímu Morávkovi a HM Model, s. r. o., kapele Careta, Nadaci ČEZ, firmě Velecký.
Za materiální podporu děkujeme drogerii Rossmann a Firmě Svět balónků.

Za pomoc s opravami a údržbou hřiště u horního vlakového nádraží děkujeme firmě Tesařství Holas. 
Za vedení účetnictví děkujeme Evě Kramčíkové.