Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.
Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.

Klub pro děti – Žížalky

Žížalky jsou dopolední klub  pro děti s programem. I pro ty, co ještě nosí plínku. Pro všechny děti 2-6 let. Klub žížalky je vhodný pro děti před nástupem do MŠ, aby si vyzkoušely pobyt v kolektivu bez rodičů.

Každé úterý, mimo prázdniny a státní svátky od 7:30 – 12:00 hod.

V prostorách RC Domeček na adrese Brněnská 23, Křenovice, 1. patro Orlovny.
Příchod dětí mezi 7:30 – 8:15 hod.
Vyzvedávání dětí mezi 11:30 – 12:00 hod. (nebo dle domluvy).                                                 

                 

Program pro děti je připraven v podobě cvičení při říkankách, krátkého tvoření, v případě hezkého počasí je součástí procházka, pobyt na hřišti. Maximální počet dětí ve skupince je 10. Při příchodu dětí do Klubu – Žížalky je sepsána dohoda a evidenční karta dítěte.

Cena za kroužek:
300,- za dítě/den

Platba probíhá na místě při předání dítěte. Jsme nezisková organizace, naše aktivity neděláme za účelem zisku, proto se rodič při podpisu dohody o poskytování služby zavazuje, že pro účely naší organizace vykoná alespoň 1x po dobu docházky dítěte do žížalek dobrovolnickou činnost (pomoc na burze, pomoc na jednorázových akcích, pomoc s úklidem domečku..).

S sebou:
Náhradní oblečení, vhodné oblečení na ven, přezůvky (v podepsané tašce). Svačinu a pití (podepsané). Případně pleny, vlhčené ubrousky a podložku na přebalování. Svačinu lze uložit do lednice.

Přihlašování a odhlašování

 Přihlašování dětí probíhá pouze přes rezervační systém. Děti lze přihlásit max. na jeden měsíc dopředu, rezervace na další měsíc se uvolňuje postupně.  V případě nemoci je nutné místo v rezervačním systému zrušit pro případné náhradníky. Rezervaci lze zrušit do 17. hodiny předchozího dne. V případě, že dítě nebude řádně omluveno, bude účtována cena v plné výši, jako by bylo dítě v žížalkách přítomno. Mezi 17:00 až 20:00 lze dítě odhlásit na telefonním čísle 732102700, v případě nalezení náhradníka platba za žížalky nebude účtována.

 

REZERVACE 

Kontakt:
Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. 732102700  nebo na domecek.krenovice@seznam.cz.

Těšíme se na Vaše Žížalky