Žížalky

Potřebujete zajít k doktorce, na úřad, pracovat, nebo si chcete v klidu uklidit?

Pohlídáme Vám Vaše Žížalky.
Rezervujte si své místo zde.

Žížalky jsou dopolední hlídání pro děti s programem. I pro ty, co ještě nosí plínku. Pro všechny děti 1-6 let, nezáleží na místě bydliště, které to zvládnou bez rodičů. Hlídání je vhodné pro děti před nástupem do MŠ, aby si zvykly na odloučení od rodičů.

Každé úterý a čtvrtek 8:00-12:00 hod

v prostorách RC Domeček na adrese Brněnská 23, Křenovice, 1. patro Orlovny.
Příchod dětí mezi 8:00-8:30 hod.
Vyzvedávání dětí mezi 11:30-12:00 hod. (nebo dle domluvy).

Program pro děti v podobě cvičení při říkankách, krátkého tvoření, v případě příznivého počasí pobyt venku, ve skupince max. počtu 5 dětí. Hlídání zajišťuje Andrea Slouková, která se angažuje v Klubu pro děti Sluníčko Šaratice, vede kroužky pro děti a má zkušenosti s hlídáním dětí. Hlídání dětí probíhá na základě dohody a vyplněním evidenční karty dítěte při předávání dítěte.

Cena za kroužek:
180,- za dítě, za každé další dítě v rodině 100,-
Členové a členky RC Domeček 160,- za dítě

Platba probíhá na místě při předání dítěte.

S sebou:
Náhradní oblečení, oblečení na ven, přezůvky, svačinu a pití, vše podepsané v podepsané tašce. Případně pleny, vlhčené ubrousky a podložku na přebalování. Svačinu lze uložit do lednice.

Rezervace:
Rozklikněte si rezervační systém, nahoře zadejte e-mail. Zkontrolujte emailovou schránku a klikněte na autorizační odkaz z e-mailu. V kalendáři vyberte datum, zadejte údaje a potvrďte tlačítkem “rezervovat”.

Kontakt:
Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. 725281460 (Slouková – teta) 604731609 (Řípová – koordinátorka) nebo na domecek.krenovice@seznam.cz.

Těšíme se na Vaše Žížalky