Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.
Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.

Klubík

PONDĚLÍ 9:00–11:00
PÁTEK 9:00–11:00 

Milé maminky, tatínci, prarodiče,
již vás nebaví jezdit samotné s kočárkem, chcete změnu pro sebe a své dítě, přijďte mezi nás do „Domečku“. Scházíme se s dětmi v prvním patře Orlovny (Brněnská 23) každé pondělí a pátek, přičemž příchod a odchod je libovolný dle potřeb každého. Pokud nechcete zmeškat společný program, přijďte na desátou.
Vstupné je 35 Kč za rodinu. Členové RC Domeček mají vstup zdarma.

Co u nás v Domečku najdete? Máme zde jednu menší místnost s kobercem a hračkami pro děti a druhou větší místnost, kde se děti mohou proběhnout, skákat na trampolíně, svézt se na skluzavce, pohrát si s míči, projet na motorce, pohoupat se.

Můžeme si společně zacvičit s písničkami, které nám přehraje nové rádio. A v neposlední řadě si děti mohou v rámci Klubíku tvořit z velkého množství různých výtvarných potřeb.

Děti tu mají o zábavu postaráno. Navíc naváží první kontakty se svými vrstevníky, se kterými pravděpodobně budou chodit do školky nebo do školy. A my dospělí se můžeme podělit s ostatními o své radosti i starosti všedního dne.

Zapojení do programu je dobrovolné.

K dispozici je plně vybavená kuchyňka. V mikrovlnce můžete ohřívat příkrmy. V kuchyňce každý uklízí po sobě sám.


Kromě krátkého cvičení při říkankách, na gymnastických míčích nebo s padákem zpíváme, společně tvoříme z papíru, malujeme vodovkami, prstovými barvami, pastelkami nebo tvoříme z plastelíny.

„Budeme to mít takové, jaké si to uděláme.“

Podívejte se na další fotky z Klubíku.
Naučte se některé básničky, které v Klubíku říkáme.

Těšíme se na všechny