Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.
Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.

Klubík

PONDĚLÍ 9:00–11:00
PÁTEK 9:00–11:00 

Milé maminky, tatínci, prarodiče,
již vás nebaví jezdit samotné s kočárkem, chcete změnu pro sebe a své dítě, přijďte mezi nás do „Domečku“. Scházíme se s dětmi v prvním patře Orlovny (Brněnská 23) každé pondělí a pátek, přičemž příchod a odchod je libovolný dle potřeb každého. Do Klubíku není potřeba se registrovat dopředu, prostě přijďte, jak se vám to hodí.

Pokud nechcete zmeškat společný program, přijďte na desátou.
Vstupné je 35 Kč za rodinu. Členové RC Domeček mají vstup zdarma.

Co u nás v Domečku najdete? Máme zde jednu menší místnost s kobercem a hračkami pro děti a druhou větší místnost, kde se děti mohou proběhnout, skákat na trampolíně, svézt se na skluzavce, pohrát si s míči, projet na motorce, pohoupat se.

Můžeme si společně zacvičit s písničkami, které nám přehraje nové rádio. A v neposlední řadě si děti mohou v rámci Klubíku tvořit z velkého množství různých výtvarných potřeb.

Děti tu mají o zábavu postaráno. Navíc naváží první kontakty se svými vrstevníky, se kterými pravděpodobně budou chodit do školky nebo do školy. A my dospělí se můžeme podělit s ostatními o své radosti i starosti všedního dne.

Zapojení do programu je dobrovolné.

K dispozici je plně vybavená kuchyňka. V mikrovlnce můžete ohřívat příkrmy. V kuchyňce každý uklízí po sobě sám.


Kromě krátkého cvičení při říkankách, na gymnastických míčích nebo s padákem zpíváme, společně tvoříme z papíru, malujeme vodovkami, prstovými barvami, pastelkami nebo tvoříme z plastelíny.

„Budeme to mít takové, jaké si to uděláme.“

Podívejte se na další fotky z Klubíku.
Naučte se některé básničky, které v Klubíku říkáme.

Těšíme se na všechny