Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.
Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.

Návod zadávání zboží

Po registraci se přihlaste svým e-mailem a heslem.

Pro zadání zboží klikněte na zelené tlačítko „Přidat zboží„. Příklad pro tričko s krátkým rukávem značky F&F s obrázkem medvídka, velikosti 86, za 10 Kč:

Název: tričko krátký rukáv

Barva: zelená

Velikost: 86

Popis: zn. F&F, s medvídkem (detailnější popis nám pomáhá najít tričko, pokud by se štítky odlepily)

Cena: 10

Poté klikněte na „Uložit“ a zboží je přidáno do systému.

Do prodejního listu můžete zadat tolik zboží, kolik chcete. Fyzicky na prodej přijímáme max. 150 ks/prodejce (např. zadáte si letní i zimní oblečení, celkově máte na webu 240 ks oblečení, k prodeji na jaře přinesete jen jarní a letní oblečení).

Když máte vše zadáno, vytiskněte si štítky. Klikněte na tlačítko „Tisk štítků„.  Buď vyberte „Všechny položky“ nebo si před tiskem označte jen ty položky, které chcete vytisknout (např. jste přidali 5 nových položek a jen pro ně potřebujete vytisknout štítek), v tomto případe zvolte „Pouze vybrané položky„.

Pro tisk seznamu štítků použijte samolepící papír A4 bez perforace (viz Pravidla prodeje).

Systém se uzavírá automaticky dle aktuálních instrukcí na webu. Do data uzavření můžete zadávat věci do seznamu. Po tomto datu už nejde seznam věcí editovat. Otevřít pro čtení nebo tisk štítků lze i po uzavření.

Seznam zboží tisknout nemusíte, ten nepotřebujeme.

Pokud samolepící papír nemáte, zdarma Vám jej vydáme. Můžete si ho vyzvednout v RC Domeček, Brněnská 23, Křenovice 683 52 – v době konání Klubíku.

Pokud nemáte možnost tisku, můžete o tisk štítků požádat s předstihem alespoň dvou dnů na e-mailu: domecek.krenovice@seznam.cz.