Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.
Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.

návod registrace / zadávání zboží

Prodávající je povinen mít každý kus zboží označen a vyplněn elektronicky prodejní list.

Jak na to:

Po registraci se přihlásíte svým emailem a heslem, které jste zadali při registraci.

Pro zadání zboží klikněte na zelené tlačítko “ vložit zboží“. Příklad pro tričko s krátkým rukávem značky F&F a s obrázkem medvídka:

Název:  tričko krátký rukáv

Barva: zelená

Velikost: 86

Popis: zn. F&F, s medvídkem => detailnější popis nám pomáhá najít tričko, pokud by se lístky odlepili

Cena: 10 (zde uveďte cenu, dle vašeho uvážení)

Do prodejního listu můžete zadat tolik zboží, kolik chcete. Fyzicky na prodej můžete donést jen 200 ks (např. zadáte si jak letní tak zimní oblečení – celkově máte na webu 240 ks oblečení -k prodeji na jaře donesete jen jarní a letní oblečení – max. 150 ks).

Když máte zadáno vše, co chcete prodat, musíte si vytisknout štítky. Klikněte na tlačítko „Tisk štítků“.  Buď vyberte všechny položky (pokud chcete vytisknout vše), nebo si před tiskem označte jen položky, co chcete vytisknout (např. jste přidaly 5 nových položek a jen pro ně potřebujete vytisknout štítek). V tomto případe zvolte „pouze vybrané položky“. Seznam štítků se vám otevře v PDF. Buď ho rovnou vytiskněte na samolepící papír A4 bez perforace, nebo si ho uložte někam do PC a až pak ho vytiskněte.

Systém se uzavírá automaticky dle instrukcí, které jsou poslány mailem (např. systém bude uzavřen  neděli 20:00). Vy jen musíte do data uzavření zadat věci do seznamu. Po datu uzavření už nejde seznam věcí editovat. Otevřít pro čtení nebo  tisk štítků můžete i po uzavření. Na burzu musíte přinést oblečení polepené vytisknutýma štítkama.

Seznam tisknout nemusíte, ten nepotřebujeme.

Pokud nemáte možnost tisku tak tento pdf soubor zašlete na: domecek.krenovice@seznam.cz my jej vytiskneme a domluvíme se na předání je nutné mail zaslat alespoň dva dny před termínem vyzvednutí – preferujeme předání v termínech pro předávání samolepících papírů.

Zboží, které nebude zapsáno v našem systému a nebude polepeno štítky vytištěnými z tohoto systému, nebudeme přijímat k prodeji.