Pravidla burza podzim/zima

Pravidla prodeje

 pro burzu dětského oblečení pořádanou RC Domeček Křenovice z.s. ( dále jen RC)

  1. Zboží určené k prodeji bude přijímáno viz leták

  2. K prodeji přijímáme pouze podzimní a zimní dětské oblečení, obuv, hračky, těhotenské oblečení, kola, kolečkové brusle, odrážedla a jiné sportovní potřeby, hračky, knížky, hudební nástroje, postýlky, kočárky, autosedačky, peřinky či jiné dětské a maminkovské potřeby.

K prodeji budou přijaty pouze věci čisté, neroztrhané, zachovalé, řádně označené štítkem na dvou místech (jeden na viditelné místo na přední straně, druhý štítek dát na méně viditelné místo dovnitř oblečení, např. do kapsy) a s vyplněným Prodejním listem (dále jen PL). Pořádající RC si vyhrazuje právo nezařadit na Burzu neprodejné či jiným způsobem nevhodné zboží (jedná se zejména o věci špinavé, flekaté či hodně zničené). Děkujeme za pochopení.

Štítky vytiskněte na samolepící papír A4 bez perforace (lépe drží na oblečení), na bundy, kombinézy prosím samolepící štítek nalepte na jezdce u zipu a druhý např. do kapsy. V případě, že samolepící papír nemáte, zdarma vám jej dáme. Můžete si ho vyzvednout v MC Domeček, Brněnská 23, Křenovice 683 52 – v době konání Klubíku .

O tisk štítků je nutné žádat s předstihem alespoň dvou dnů a to na mail: domecek.krenovice@seznam.cz

3. Rozhodnutí o ceně prodávané věci je jen na prodávajícím.

Poplatky:

Manipulační poplatek je 1Kč za každou položku přijatou k prodeji. Poplatek za položku je splatný při příjmu zboží k prodeji.

Za každý prodaný kus se vybírá 10% z prodejní ceny. Provize je splatná při výdeji zboží.

Při nákupu se vstupné neplatí.

  1. Prodávající je povinen mít každý kus zboží označen a vyplněn elektronicky prodejní list. Štítky musí být vytištěny z registračního systému naší burzy. Při popisu jednotlivých věcí v PL udávejte zejména barvu, velikost a výrobce.

  2. Registrace na burzu na webu www.domecekkrenovice.cz Identifikační číslo – získáte registrací, prodejní listy vyplňte elektronicky, štítky musí být tištěny z našeho registračního systému.

  3. Skládá-li se zboží z více kusů, připevní je prodávající odpovídajícím způsobem k sobě, aby nedošlo k jejich ztrátě (sešít, svázat, dát do obalu, apod.). V případě že zboží nebude polepeno samolepícím papírem, nenese RC odpovědnost za ztrátu zboží.

  4. Prodej zboží se uskuteční viz leták

  5. Výdej neprodaných věcí zpět viz leták nebo po dohodě, společně s penězi za prodané zboží. Vrácené věci a peníze si zkontrolujte podle přiloženého seznamu ihned při jejich převzetí. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. Děkujeme za pochopení.

  6. Nevyzvednuté věci a peníze propadají ve prospěch RC. Nevyzvednuté věci budou nabídnuty zdarma charitě.