Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.
Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.

Pravidla prodeje

 pro burzu dětského oblečení pořádanou RC Domeček Křenovice z.s. (dále jen RC)

 1. Burza dětského oblečení probíhá dle aktuálního letáku.
 2. Registrace je na webu http://domecekkrenovice.cz/burza-krenovice/. Registrací získáte své identifikační číslo.
 3. K prodeji budou přijaty pouze věci čisté, neroztrhané, zachovalé, řádně označené štítkem na dvou místech a s vyplněným Prodejním listem (dále jen PL). Pořádající RC si vyhrazuje právo nezařadit na Burzu neprodejné či jiným způsobem nevhodné zboží (jedná se zejména o věci špinavé, flekaté či hodně zničené). Děkujeme za pochopení.
 4. Prodávající je povinen mít každý kus zboží označen štítkem z našeho systému a vyplněn elektronicky prodejní list. Při popisu jednotlivých věcí v PL udávejte zejména barvu, velikost a výrobce. Celkový počet věcí přijatých k prodeji je 150 ks/prodejce.
 5. Štítky vytiskněte na samolepící papír A4 bez perforace (lépe drží na oblečení). Jeden štítek nalepte na viditelné místo na přední straně, druhý štítek ideálně někam dovnitř oblečení, např. do kapsy, dovnitř kalhot, pro případ, že se první štítek odlepí. Na bundy, kombinézy prosím samolepící štítek nalepte na jezdce u zipu.
  V případě že zboží nebude polepeno samolepícím papírem, nenese RC odpovědnost za ztrátu zboží.
  Rozhodnutí o ceně prodávané věci je jen na prodávajícím.
 6. Skládá-li se zboží z více kusů, připevní je prodávající odpovídajícím způsobem k sobě, aby nedošlo k jejich ztrátě (sešít, svázat, dát do obalu, apod.).
 7. Poplatek za příjem věcí k prodeji je 2 Kč/kus. Provize je 10 % z celkové částky za prodej zboží. Oba poplatky nově vybíráme v sobotu při výdeji zboží a budou strženy z částky k vyplacení za prodané zboží. Při nákupu se vstupné neplatí.
 8. Výdej neprodaných věcí bude probíhat dle aktuálního letáku nebo po dohodě společně s penězi za prodané zboží. Vrácené věci a peníze si zkontrolujte podle přiloženého seznamu ihned při jejich převzetí. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. Děkujeme za pochopení.
 9. Nevyzvednuté věci a peníze propadají ve prospěch RC. Nevyzvednuté věci budou nabídnuty zdarma charitě.
 10. K prodeji na burzu jaro/léto přijímáme pouze jarní a letní dětské oblečení, obuv, hračky, těhotenské oblečení, kola, kolečkové brusle, odrážedla a jiné sportovní potřeby, hračky, knížky, hudební nástroje, postýlky, kočárky, autosedačky, peřinky či jiné dětské a maminkovské potřeby.
 11. K prodeji na burzu podzim/zima přijímáme pouze podzimní a zimní dětské oblečení, obuv, hračky, těhotenské oblečení, brusle, lyže, boby, sáně a jiné sportovní vybavení a potřeby, knížky, hudební nástroje, postýlky, autosedačky, peřinky či jiné dětské a maminkovské potřeby.

Pokud samolepící papír nemáte, zdarma Vám jej vydáme. Můžete si ho vyzvednout v RC Domeček, Brněnská 23, Křenovice 683 52 – v době konání Klubíku.

Pokud nemáte možnost tisku, můžete o tisk štítků požádat s předstihem alespoň dvou dnů na e-mailu: domecek.krenovice@seznam.cz.