Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.
Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.

pravidla prodeje

Pravidla prodeje

 pro burzu dětského oblečení pořádanou RC Domeček Křenovice z.s. ( dále jen RC)

 

pro prodej na burze se musíte zaregistrovat na našem webu do našeho prodejního systému a poté vyplnit náš elektronický prodejní list (dále jen PL) zboží musí být polepeno štítky, které si vytisknete na samolepící papír z tohoto elektronického prodejního listu.

Zboží, které nebude zadáno v našem prodejním systému a polepeno štítky z tohoto systému nemůže být přijato k prodeji.

JARO/LÉTO

K prodeji přijímáme pouze jarní a letní dětské oblečení, obuv, hračky, těhotenské oblečení, kola, kolečkové brusle, odrážedla  a jiné sportovní potřeby, hračky, knížky, hudební nástroje, postýlky, kočárky, autosedačky, peřinky či jiné dětské a maminkovské potřeby.

PODZIM/ZIMA

K prodeji přijímáme pouze podzimní a zimní dětské oblečení, obuv, hračky, těhotenské oblečení, kola, kolečkové brusle, odrážedla  a jiné sportovní potřeby, hračky, knížky, hudební nástroje, postýlky, kočárky, autosedačky, peřinky či jiné dětské a maminkovské potřeby.

 

K prodeji budou přijaty pouze věci čisté, neroztrhané, zachovalé, řádně označené štítkem na dvou místech (jeden na viditelné místo na přední straně, druhý štítek dát na méně viditelné místo dovnitř oblečení, např. do kapsy). Pořádající RC si vyhrazuje právo nezařadit na Burzu neprodejné či jiným způsobem nevhodné zboží (jedná se zejména o věci špinavé, flekaté či hodně zničené).

Štítky vytiskněte na samolepící papír A4 bez perforace (lépe drží na oblečení), na bundy, kombinézy prosím samolepící štítek nalepte na jezdce u zipu a druhý např. do kapsy. V případě, že samolepící papír nemáte, zdarma vám jej dáme. Informace k vyzvednutí samolepících papíru naleznete na  www.domecekkrenovice.cz
O tisk štítků je nutné žádat s předstihem alespoň dvou dnů a to na mail: domecek.krenovice@seznam.cz

Rozhodnutí o ceně prodávané věci je jen na prodávajícím.

Poplatky:

Manipulační poplatek je 1Kč za každou položku přijatou k prodeji. Poplatek za položku je splatný při příjmu zboží k prodeji.

Za každý prodaný kus se vybírá 10% z prodejní ceny. Provize je splatná při výdeji zboží.

Při nákupu se vstupné neplatí.

Prodávající je povinen mít každý kus zboží označen a vyplněn elektronicky prodejní list. Štítky musí být vytištěny z prodejního systému naší burzy. Při popisu jednotlivých věcí v PL udávejte zejména barvu, velikost a výrobce.

Registrace na burzu na webu www.domecekkrenovice.cz Identifikační číslo – získáte registrací, prodejní listy vyplňte elektronicky, štítky musí být tištěny z našeho registračního systému.

Skládá-li se zboží z více kusů, připevní je prodávající odpovídajícím způsobem k sobě, aby nedošlo k jejich ztrátě (sešít, svázat, dát do obalu, apod.). V případě že zboží nebude polepeno samolepícím papírem, nenese RC odpovědnost za případnou ztrátu zboží.

Vrácené věci a peníze si zkontrolujte podle přiloženého seznamu ihned při jejich převzetí. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. Děkujeme za pochopení.

Nevyzvednuté věci a peníze propadají ve prospěch RC. Nevyzvednuté věci budou nabídnuty zdarma charitě.