Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.
Rodinné centrum Domeček Křenovice, z. s. vzniklo v roce 2007 z iniciativy Radky Pflimpflové.

Další velikonoční tvoření

Pojďte si s námi vyrobit něco pro radost a vyzdobte si své domovy. Budeme rádi, když nám vaše výtvory vyfotíte a zašlete na email: domecek.krenovice@seznam.cz, fotografie výrobků vystavíme ve výloze Orlovny.

VELIKONOČNÍ ZAJÍČCI

Potřebujeme polystyrenové vajíčko, tvrdý papír, nůžky, lepidlo herkules nebo vteřinové nebo tavnou pistoli, fixy, dřevěné polínko, kladívko, hřebík. Na tvrdý papír si namalujeme a vystřihneme zaječí uši. Ty přilepíme lepidlem nebo tavnou pistolí k polystyrenovému vajíčku. Zepředu můžeme namalovat na vajíčko obličej zajíce.

Do dřevěného polínka zaťukáme hřebíček a na něj zapíchneme hlavičku zajíce. Můžeme dozdobit stužkou.

Na jinou variantu potřebujeme dřevěný špalíček uřízlý zešikma a fixy. Na zešikmenou plochu namalujeme fixy obličej zajíce nebo celého zajíčka, jak kdo zvládne.

Pokud nemáte materiál na tvoření, na adrese Příční 680, Křenovice, u splavu u garáže bude v plastové krabici pro vás připraven materiál k vyrobení výše uvedených zajíců (dřevěné špalíčky, polystyrenová vejce, hřebíčky, stužky, šablony zaječích uší). Pokud nemáte ostatní potřeby na tvoření (barvy, lepidla, štětce, kontaktujte nás na tel. 604731609, je možné je zapůjčit z Domečku).